Środa, 2017-09-20

Imieniny:

Eustachego, Faustyny

Jesteś tu: » Strona główna » Projekty unijne

1) Projekt : Weź swój los we własne ręce.( Staż realizowany w ramach projektu Europejskiego Funduszu Społecznego : POKLl.06.01.01.-02.12a/12 - Człowiek najlepsza inwestycja).

2)“Mali Wspaniali”to program pilotażowy, skierowany do przedszkolaków w wieku 5-6 lat, który był realizowany  od listopada 2015r. do czerwca 2016r. Projekt ma na celu popularyzację zdrowego stylu życia wśród młodych obywateli poprzez gry i zabawy. W akcji weźmie udział ponad 1000 dzieci z dwudziestu wrocławskich przedszkoli, które przez czas trwania programu będą uczestniczyć w zajęciach sportowych uwzględniających elementy sztuk walki. Zajęcia będą odbywały się dwa razy w tygodniu przez 8 miesięcy, a poprowadzą je studenci wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego, którzy zostaną przeszkoleni pod czujnym okiem Anny Lewandowskiej oraz Związku Karate Tradycyjnego. Metodyka zajęć prowadzonych w ramach programu została zaakceptowana przez Kuratora Ministerstwa Sportu i Turystyki. Obecnie firma INFINITY kuntynuuje program.

3) Przedszkole promujących zdrowie. Nasza placówka opracowała  i realizuje Program profilaktyki zdrowotnej, który został przyjęty i zatwierdzony przez Wydział Zdrowia UM Wrocławia

Program jest realizowany ze środków unijnych przy wsparciu UM.