• Do wakacji: WAKACJE!!! dni

Imieniny:

Kingi, Krystyna

Jesteś tu: » Strona główna » Projekty unijne

1) Projekt : Weź swój los we własne ręce.( Staż realizowany w ramach projektu Europejskiego Funduszu Społecznego : POKLl.06.01.01.-02.12a/12 - Człowiek najlepsza inwestycja).

2)“Mali Wspaniali” jest to program pilotażowy, skierowany do przedszkolaków w wieku 5-6 lat, który będzie ralizowany  od listopada 2015r. do czerwca 2016r. Projekt ma na celu popularyzację zdrowego stylu życia wśród młodych obywateli poprzez gry i zabawy. W akcji weźmie udział ponad 1000 dzieci z dwudziestu wrocławskich przedszkoli, które przez czas trwania programu będą uczestniczyć w zajęciach sportowych uwzględniających elementy sztuk walki. Zajęcia będą odbywały się dwa razy w tygodniu przez 8 miesięcy, a poprowadzą je studenci wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego, którzy zostaną przeszkoleni pod czujnym okiem Anny Lewandowskiej oraz Związku Karate Tradycyjnego. Metodyka zajęć prowadzonych w ramach programu została zaakceptowana przez Kuratora Ministerstwa Sportu i Turystyki.

3) Przedszkole promujących zdrowie. Nasza placówka opracowała Program na lata 2015-2017, który został przyjęty przez Wydział Zdrowia UM do realizacji.

Program jest realizowany ze środków unijnych przy wsparciu UM.